Фільтр
Вибір товару
Ціна:

Обнулити фільтр Категорії:

Бренди:


Акції
60116-49-10A-AA6
Ціна:
289 800 грн 536 960 грн
65118-11-10A-AA6D
Ціна:
160 200 грн 296 830 грн
60116-49-60B-AAE
Ціна:
289 800 грн 536 960 грн

Про магазин

Ми команда професіоналів, що працюють на ринку продажу елітних швейцарських годинників, брендових ювелірних прикрас та аксесуарів понад 10 років.

Створений нами проєкт PRIME-WATCHES спрямований на те, щоб максимально спростити Вам (нашим дорогим клієнтам) вибір та купівлю бажаних брендових аксесуарів, швейцарських годинника або ювелірних прикрас, а також створити Вам всі необхідні комфортні умови для зручного та легкого експлуатування Ваших дорогих та улюблених придбань.

Користуючись послугами нашого інтернет-магазину PRIME-WATCHES, Ви зможете:

 • купити тільки оригінальний швейцарський годинник, аксесуари та брендові прикраси
 • отримати вигідні цінові пропозиції (акції, спеціальні пропозиції, знижки)
 • отримати максимально повну консультацію з питань в галузі пов'язаної зі швейцарським годинником, елітними ювелірними прикрасами та аксесуарами
 • скористатися послугами сервісного центру, що входить у світову мережу з обслуговування швейцарського годинника та маревних аксесуарів
 • отримати максимально повну інформацію про всі особливості швейцарського годинника, а також про новинки, тенденції та напрямки у годинниковому та ювелірному бізнесі
 • здійснити покупку обраних Вами аксесуарів за максимально комфортних для Вас умов.

Для цього:

 1. Ми є офіційними дистриб'юторами представлених нами брендів.

Це означає, що Ви зможете купити у нас лише оригінальний товар. Ви можете отримати хорошу цінову пропозицію. Ви купуєте товар з міжнародною офіційною гарантією. Ви можете окремо замовити будь-який товар, що Вас цікавить, з колекцій представлених брендів.

 1. У нашому ОСОБИСТОМУ арсеналі знаходиться сервісний центр, який здійснює обслуговування та ремонт швейцарських годинників, брендових ювелірних прикрас та аксесуарів.

Це означає, що Ви можете легко зробити сервісне обслуговування або ремонт Вашого годинника у кваліфікованих фахівців, які пройшли навчання на провідних мануфактурах Швейцарії. А також Ви отримуєте реальну гарантійну та пост гарантійну підтримку на придбаний у нашому магазині товар.

 1. Ми маємо достатній досвід і знання в галузі швейцарських годинників, брендових ювелірних прикрас та аксесуарів і готові поділитися цим досвідом з Вами.

Це означає, що з будь-якого питання щодо брендових ювелірних прикрас, швейцарських годинників або елітних аксесуарів ми готові Вам провести консультацію.

 1. Ми максимально наповнюємо наш ресурс описом пропонованих нами товарів. І якщо розміщеної інформації недостатньо, то зв'язавшись з нами Ви в найкоротші терміни зможете отримати всі необхідні відповіді на Ваші запитання.
 1. Ми максимально створюємо умови для того, щоб Ваша покупка була легкою і принесла Вам задоволення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


<< на головну

<< в каталог товару

<< акції та знижки

<< сервісний центр