Фільтр
Вибір товару
Ціна:

Обнулити фільтр Категорії:

Бренди:


Акції
60116-49-10A-AA6
Ціна:
289 800 грн 536 960 грн
60116-49-60B-AAE
Ціна:
289 800 грн 536 960 грн
65118-11-S88-AAED
Ціна:
171 000 грн 316 840 грн

Ремонт швейцарських годинників | Сервісний центр швейцарських годинників

Сервісний центр з ремонту та обслуговування швейцарських годинників у Києві та Україні.

Швейцарський годинник дуже крихкий і складний по конструкції. Маючи невеликі розміри та відрізняючись навіть у найпростіших комплектаціях непростим у виконанні механізмом, годинник вимагає особливої уваги та бережного ставлення до нього. Особливо якщо мова стосується оригінальних швейцарських годинників і годинників з різними механічними ускладненнями. Тому не ігноруйте основних правил експлуатації Вашого годинника та у разі виникнення необхідності проведення ремонтних робіт (навіть найдрібніших, таких як заміна батарейки в годинниках) користуйтеся послугами спеціалізованих сервісних центрів в арсеналі яких знаходяться фахівці, які володіють необхідним досвідом робіт і спеціальним обладнанням, що дозволяє проводити повноцінний ремонт швейцарських годинників.

У нашому сервісному центрі працюють кваліфіковані годинникові майстри, які пройшли навчання на провідних годинникових мануфактурах Швейцарії та здатні здійснювати ремонт практично будь-якої складності та практично будь-якого годинника.

Наявні знання та навички дозволяють проводити ремонт швейцарських годинників різного рівня складності, таких як: хронограф, повний календар, вічний календар, годинник регулятор, годинник з функцією GMT, годинник з турбійоном.

Наш сервісний центр обладнаний за правилами та стандартами швейцарської годинникової індустрії. У роботі використовуються найсучасніше обладнання та інструменти таких компаній як BECO, Witschi й HOROTEC,  якісні олії від швейцарського виробника Moebius та оригінальні годинникові деталі та комплектуючі.

Отримана кваліфікація і досвід наших годинникових майстрів дозволяє проводити ремонт швейцарських годинників найвідоміших і видатних годинникових марок, таких як Breguet, Girard-Perregaux, Audemars Piguet, Louis Erard, Breitling, Longines, Maurice Lacroix і багатьох інших годинникових марок.

Наші годинникові майстри спеціалізуються на ремонтах всіх видів починаючи від дрібного ремонту усунення найпростіших неполадок до проведення комплексних ремонтних робіт.

Короткий перелік виконуваних робіт:

Заміна батарейки
Заміна ремінця годинника
Ремонт, полірування корпусу годинника/браслета;
Вкорочування/збільшення браслета годинника
Заміна скла у годиннику
Перевірка та відновлення герметичності годинника
Регулювання точності ходу годинника
Репассаж  (повне чищення механізму)
Ремонт або заміна пошкоджених деталей механізму
Консультація щодо правил експлуатації годинника

Сервісний центр м. Київ вул. Пирогова 2
тел. +38 (067) 466-64-66; Viber +38 (068) 140-95-51

  • Залишіть заявку  (коротко описавши проблему)
  • Після подання заявки, Вам буде надіслано СМС-повідомлення з Вашим особистим кодом реєстрації
  • При відвідуванні сервісного центру Ви пред'являєте отриманий код реєстрації та бонусом отримуєте послугу «перевірка герметичності годинника»