Фільтр
Вибір товару
Ціна:

Обнулити фільтр Категорії: Вид товару: Властивості:
Акції
60119-52-70A-AA6D
Ціна: 207 000 грн 383 540 грн
60116-49-10A-AA6
Ціна: 289 800 грн 536 960 грн
51116-11-60E-AA6D
Ціна: 115 920 грн 214 790 грн
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Інтер'єрні годинники | Настінні годинники | Настільні годинники

Сортування:

TOUCH Golden Legend
TOUCH Deep Black
TOUCH Full Metal
TOUCH Black ice Tea
TOUCH Frozen Blackbarry
TOUCH Lime Juice
TOUCH Dark Chocolate
интерьерные часы QlockTwo
Touch Vanilla Sugar
CLASSIC Black ice Tea
CLASSIC Cherry Cake
CLASSIC Dark Chocolate
CLASSIC Vanilla Sugar
CLASSIC Lime Juce
QlockTwo CLASSIC Gold
QlockTwo CLASSIC Rust
LARGE Gold
LARGE Rast
LARGE Raw Iron
LARGE Platinum

Інтер'єрні годинники.

Інтер'єрний годинник є невід'ємною частиною будь-якого будинку, квартири, офісу або будь-якого іншого приміщення. І це неспроста, оскільки годинник як просто прилад виміру часу давно вже перестав існувати лише у своєму первісному втіленні. Пристрасть людини надавати своєму житлу особливості та виразності існує ще з давніх-давен. І реалізація цієї пристрасті, як відомо, досягається всілякими химерними методами. Тому не дивно, що з появою в житті людей такого предмета як годинник, людина відразу ж почала зовні їх облагороджувати, надавати індивідуальності, виразності, і звичайно ж за допомогою таких маніпуляцій тішити свою пристрасть до незвичайного та оригінального.

І сьогодні без сумніву багато хто проводить час у пошуках варіантів, де купити оригінальний інтер'єрний годинник. Оскільки, як говорилося вище, людина неспроможна жити без «прекрасного». Тому одні люди вигадують, розробляють, виготовляють незвичайний годинник для інтер'єрів, а інші, і, звичайно ж, їх переважна більшість, поспішають придбати такий годинник для свого користування, як предмет здатний підкреслити індивідуальність їх смаку, або як дорогий подарунок здатний справити велике враження на дорогих їм людей.

Ніхто не заперечуватиме, що вміло, підібрані деталі інтер'єру підкреслюють з легкістю дизайн приміщення, роблячи його більш глибоким і виразним або не наслідуваним та індивідуальним. І без сумніву однієї з доречних та вагомих деталей створюють настрій в інтер'єрі приміщення – це буде годинник. Виходячи з ідей, які переслідує дизайнер при створенні образу приміщення, хороший інтер'єрний годинник може бути як деталлю, що доповнює загальний вигляд, так і центральним елементом на якому базуватиметься весь дизайн. Так що цікавий інтер'єрний годинник може повністю перетворити весь вигляд кімнати, офісу або кабінету.

Настінні годинники.

Цей інтер'єрний годинник за рахунок свого способу розміщення має головну основну властивість, він потрапляє в поле зір практично відразу ж. Маючи в основному розміри картини середніх габаритів, настінний годинник без компромісно стає помітним елементом дизайну. Не рідкісний той факт, коли дизайнери роблять настінний годинник центральним елементом створюваного образу приміщення. Саме цікавий і оригінальний настінний годинник може будувати яскравий і неповторний загальний вигляд. І на оборот вже наявний образ приміщення може пожвавитися, перетвориться з'явившись у ньому цікавий, дизайнерський настінний годинник. Купити оригінальний дизайнерський настінний годинник в Україні на сьогоднішній день, абсолютно немає жодної складності. Тому не відмовляти собі в задоволенні перетворити зовнішній вигляд своєї квартири, офісу або кабінету.

Настільні годинники.

Категорія цього інтер'єрного годинника заслуговує на досить більшу увагу, ніж багато хто може про це подумати. Оскільки такий елемент дизайну, на перший погляд, може здаватися не значним, але насправді несе велике візуальне та смислове навантаження. Настільний годинник належить до такої категорії речей, які не видно з першого погляду, але як тільки їх помічають, вони з легкістю розповідають про смаки свого господаря. А так само вміло, підібраний настільний годинник може запросто освіжити та надати новий образ вже існуючому дизайну. Тому не варто обмежувати себе у володінні настільним годинником. Купити настільний годинник у Києві та тим самим зробити хороший подарунок дорогій людині чи самій собі це завжди буде приємно та доречно.

QlockTwo: Годинник, що показує час словами.

Одним із супер цікавих інтер'єрних годинників сучасності можна назвати годинник QlockTwo. Або годинник показує час словами. Оригінальне рішення німецької компанії Biegert & Funk дозволило годинникам QlockTwo завоювати визнання та успіх у всьому світі. З недавніх пір годинник показують час словами стали яскравою окрасою в багатьох будинках, як відомих світових особистостей, так і пересічних громадян. Оригінальний годинник QlockTwo купити в Києві не складно.

У нашому інтернет-магазині Prime Watches. представлений широкий вибір інтер'єрних годинників цього бренду. Будемо раді допомогти Вам у консультації та придбанні товару, що Вам сподобався.