Фільтр
Вибір товару
Ціна:

Обнулити фільтр Категорії: Властивості:
Стать:

Тип механізму:

Матеріал ремінця/браслету:

Акції
60119-52-70A-AA6D
Ціна: 207 000 грн 383 540 грн
60116-49-10A-AA6
Ціна: 289 800 грн 536 960 грн
51116-11-60E-AA6D
Ціна: 115 920 грн 214 790 грн
  1. 1
  2. 2
  3. 3

ГОДИННИКИ Technomarine

Діапазон ціни від 0 до 223 550 грн.
Сортування:

Яскраві та строкаті, але з властивою часткою витонченості швейцарський годинник Technomarine – це справжня революція у світі годинникових механізмів. Саме засновнику однойменної компанії Френку Дюббарі вдалося створити моделі годинникових механізмів, в яких гармонійно поєднуються традиції швейцарської якості, незвичайні комбінації матеріалів для виготовлення (кольоровий пластик та діаманти) та творчий політ думки дизайнера.

Елітний наручний швейцарський годинник Tehnomarine – «годинник, привезений з відпустки»

Думки про те, що годинник є сувеніром з відпустки, а не розкішним атрибутом, і має не просто нагадувати, а передавати атмосферу тих місць, в яких вам вдалося побувати під час відпустки, належить засновнику компанії. Саме ця думка стала певним стимулом для створення цілих серій годинника, призначеного для відпочинку в будь-який сезон року.

Сьогодні купити швейцарський годинник Technomarine у Києві можна як у спортивному стилі, так і дуже елегантні моделі у класичному виконанні. Яскравий і строкатий дизайн одних моделей «дихає» свіжістю та чистотою гірськолижного курорту, інші – прикрашені зображеннями у вигляді писемності народу Маорі, який живе в Новій Зеландії, а елегантні (і в той самий час – спортивні) моделі водонепроникних годинників з хронографом вражають не лише своїм. незвичайним дизайном, а й удосконаленим функціоналом. Такі моделі годинників є і у нас у продажу.

У чому особливості продукції бренду?

Погодьтеся, людині властиве вміння визначати «своє» в навколишньому світі, відчувати людей, з якими легко дружити чи співпрацювати, розуміти свої бажання та устремління. Наділена людина і вмінням вибирати години, що сподобалися. Різні за дизайном та вартістю чоловічі та жіночі годинники Technomarine з нетерпінням чекають на своїх господарів! Вони мріють опинитися на зап'ясті людини, яка має відмінний смак, успішний, розуміється на якості. І для нього ціна на оригінальний швейцарський годинник Technomarine в Україні не є визначальним критерієм для покупки.

Продаж швейцарського годинника Technomarine здійснюється компанією Prime Watches по всій території України! Дивіться, консультуйтеся, обирайте в нашому інтернет-магазині, а доставку годинника ми організуємо в будь-яке місто вашого проживання!