Фільтр
Вибір товару
Ціна:

Обнулити фільтр Категорії:
Бренди:

Вид товару: Властивості:
Стать:

Матеріал ремінця/браслету:

Акції
HL 08
Ціна: 1 171 780 грн 2 030 000 грн
59.744.67.09
Ціна: 16 563 грн 29 850 грн
50016-01-5185-00
Ціна: 160 200 грн 296 830 грн
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Аксесуари

Діапазон ціни від 0 до 308 825 грн.
Сортування:

Елітні аксесуари – це пошук відчуттів. Це умовний знак світу – хто ти є насправді, але частіше – ким хочеш бути. Дедалі більше людей купують різноманітні ювелірні прикраси та аксесуари, які не просто виконують свою функцію – «заховати, закріпити, вберегти» або просто прикрасити, а й стають частинкою іміджу людини. Так, вартість деяких екземплярів аксесуарів, представлених у Prime Watches, може перевищувати сотні тисяч гривень, але відомих бізнесменів, зірок шоубізнесу, і навіть непублічних, але забезпечених людей це не бентежить, адже такий аксесуар – вираз значущості людини.

Робіть подарунки, які не забуваються

Погодьтеся, іноді нам хочеться подарувати щось особливе, не орієнтуючись насамперед на вартість. Таке, знаєте, не «нудотне», а стильне, справжнє, з дорогоцінним «післясмаком». Можна навіть трохи блискуче, але що гарантовано підіймає рівень самооцінки того, кому подається такий презент. І в цьому сенсі купити елітні подарунки в Києві в Prime Watches – означає вибрати «безпрограшний» варіант презенту, який точно буде гідно оцінений.

Скриньки для годинників та гаманці, гаманці та монетниці, сумки та портфелі, ремені та запонки, ручки та багато іншого. І це ще не весь перелік чудових аксесуарів, продаж яких ми займаємося. Так що якщо ви шукаєте особливий подарунок та ціна на дорогі подарунки в Україні для вас – не основний критерій при виборі презенту, ми безперечно зможемо бути корисними один одному.

Брендові аксесуари для справжніх цінителів

Погляньте на чоловічу руку, на якій красується шикарний браслет із циферблатом або на його краватку із витонченим затиском від відомого бренду. На вигляд чоловіка можна зрозуміти: чи успішний він, які у нього смакові переваги та інші нюанси чоловічої душі. З вуст красивої жінки фраза: «Найкращі друзі дівчат – це діаманти», звучить як ода елегантності та краси, визнання того рівня комфорту та задоволення, джерелом якого вони є. Оригінальні брендові аксесуари для чоловіків та жінок – це улюблені складові іміджу кожної успішної людини.

Звичайно, у кожної людини своє уявлення про розкіш, свій стиль та бачення свого «Я». Але при виборі наймодніших аксесуарів більшість напевно точно буде орієнтуватися на назву бренду або ж пораду дизайнера одягу, іміджмейкера. У цьому плані інтернет-магазин брендових аксесуарів Prime Watches може стати вашим надійним другом та помічником. У нас ви точно зможете вибрати «свій» аксесуар. Для себе або в подарунок, для чоловіка або для жінки, з особливого випадку або просто так.

Якщо ви цінуєте хороший сервіс «для людей» і хочете стати не просто клієнтом, а нашим другом, ласкаво просимо!