Фільтр
Вибір товару
Ціна:

Обнулити фільтр Категорії: Бренди:
Акції
60119-52-70A-AA6D
Ціна: 207 000 грн 383 540 грн
60116-49-10A-AA6
Ціна: 289 800 грн 536 960 грн
51116-11-60E-AA6D
Ціна: 115 920 грн 214 790 грн

Louis Erard

Діапазон ціни від 0 до 341 650 грн.
Сортування:

Швейцарський годинник Louis Erard (Луї Ерар) в Україні.

Вдале поєднання якості, ціни та красивого зовнішнього вигляду ось основні характеристики швейцарського бренду Louis Erard. За всієї своєї вишуканості та статусу ціна на оригінальний швейцарський годинник Louis Erard в Україні досить невелика.

З першого погляду на елементи годинника можна відчути їхню красу, потужну харизму і відчути той факт, що це елітний наручний швейцарський годинник Louis Erard. Однозначно швейцарський годинник Луї Ерар завжди буде гарним, незабутнім і дорогим подарунком, як для коханої людини, так і для самої себе.

Оригінальний швейцарський годинник Louis Erard (Луї Ерар) – це статус і невисока ціна.

Годинне ім'я з'явилося 1931 року. У Швейцарії. Louis Erard (Луї Ерар) годинник з великим досвідом і розумінням справи відкрив власну мануфактуру з виробництва годинників. На той момент швейцарський годинник, який мав гарну якість, надійність і приналежність, як наслідок, до елітного статусу був дуже дорогим. Розуміючи зсередини роботу годинникових майстерень Louis Erard (Луї Ерар), вивів собі спосіб як уникнути подорожчання годинника без втрати якості та вишуканості. Використавши ці напрацювання він створив свою мануфактуру, яка почала випускати годинник з гідним преміумкласу зовнішнім виглядом, надійним та якісним механізмом, і при цьому володіють не високою вартістю. Саме так і з'явився годинний бренд Louis Erard, в основі якого стояла ідея випуску годинника надійного, красивого і досить не дорогого. Ця концепція дозволила Луї Ерару здійснювати відмінні продажі далекого 1931 року. І ця концепція залишається основною для даного бренду і сьогодні. Якісні, цікаві на вигляд і недорогі як для рівня преміум годинник, саме таким і є годинник Louis Erard.

Годинник Louis Erard це швейцарський годинник преміумкласу з відміткою Swiss made (Свіз Мейд), а відповідно виконаний за всіма стандартами швейцарської годинної справи з використанням ручної праці, новаторських винаходів, якісних механізмів і матеріалів, і при цьому, ще раз зазначимо, вартість годинника Louis Erard досить невелика.

Годинник Louis Erard (Луї Ерар) – підкорив своєю оригінальністю багатьох в Україні

Продаж швейцарського годинника Louis Erard спрямований як на чоловічу, так і на жіночу аудиторію. У колекціях бренду Louis Erard можна знайти як виразний і стриманий чоловічий годинник, так і витончений і помітний жіночий годинник. Також присутні золоті годинники та годинники з діамантами.

Сьогодні годинник Louis Erard досить вподобаний і затребуваний швейцарський годинник як у всьому світі, так в Україні. Володар годинника Louis Erard з легкістю підкреслить для всіх, хто оточує свій статус, хороший смак і свою вибірковість.

Купити швейцарський годинник Louis Erard у Києві та в Україні з 2-річною гарантією можна, звернувшись до офіційних представників бренду.

Інтернет-магазин Prime Watches (Прайм Вотчес) є офіційним представником швейцарського годинника Louis Erard в Україні. І саме у нас, в магазині Prime Watches, можна вибрати і купити швейцарський годинник Louis Erard з гарантією 2-а роки на придбаний товар. Не маловажним фактом для наших клієнтів є те, що Ми надаємо реальну можливість здійснювати гарантійне та постгарантійне сервісне обслуговування годинників Louis Erard.

Ви також при необхідності можете замовити у нас оригінальні ремінці для годинників Louis Erard.